Drugi dan projekcija KRAF-a

Za 2.12.2017., 18 sati
Masterclass – Liburnija film atelier projekcija uz filmsku radionicu:
Video umjetnost od 90-tih do danas „Bez riječi rečeno“ - Media in Motion
Posebni gost : Ingeborg Fulepp izv. prof. art

Za 2.12.2017., 20 sati
Projekcija najboljih i proglašenje pobjednika

8. KRAF 2017. - NAGRADE I IZABRANI NAJBOLJI FILMOVI

Grand prix - Things on the ground (SAD)
Nicole's cage (Njemačka)
Another sunny day (Namibija)
Genesis (Iran)
Memorial (Thailand)
Kite (Portugal)
The third cameraman (Austrija/Švicarska)
Miss Hong (Republika Korea)
Timbo (Velika Britanija)
Paradigme (Poljska)

48. Kraf 2017. program Najbolji hrvatski filmovi 1.12.2017. 20 sati

1. Japlenica, Zoran Ventin , Veli Brgud, 16:35 min.
2. Cijena ugljena, Vibor Juhas, Pula, 6:45 min.
3. White trash, Sunčica Ana Veldić, Zagreb, 11:52 min.
4. Bijeli šum, Jurica Balenta, Čakovec, 3:48 min.
5. Bamwise - fury, Katrin Novaković, Zagreb, 4:10 min.
6. Eviction, Noah Maricak, Zagreb, 3:26 min.
7. Bellissima, mai piu, Dino Divković, Zagreb, 15:10 min.
8. Porinuće barke Laure, - Drago Zorman, Rijeka, 13:21 min.
9. Čajanka, Frane Bilić, Zadar-Šibenik, 15:05 min.
10. Wadcutter, Tomislav Sokač, Zagreb, 13:00 min.
11. Sastancibus homines II, Zoran Ventin, Rijeka, 6:58 min.

48. KRAF 2017. popis filmova za program NAJ OFF KRAF

program NAJ OFF KRAF 2017. 1.12.2017. u 18 sati

popis filmova:

  1. Remember, Hamid Borzooey, Iran, 0:51 minuta
  2. The noise of licking, Nadia Andrasev, Mađarska, 9:15 minuta
  3. Space butthole, David Chai,SAD, 7:53 minuta
  4. Red, Maria Bosetti, SAD, 2: minuta
  5. Spark, Boris Seewald, Njemačka, 2:30 minuta
  6. Twin on, Mari Chung , SAD, 2:22 minuta
  7. Faint, Natalie Plaskuru, Njemačka, 5:58 minuta
  8. Human, Jungho Bang , Republika Korea, 5:02 minuta
  9. Ghetto child, Anja Celine Pedersen,Norveška, 3:50 minuta
  10. Girl, Megan K. Fox, UK, 3:15 minuta
  11. The living, the dead and the seamen, Marion Jhoaner, UK, 8:41 min
  12. Roast chicken with vegetables and lime sauce, Tsai Chen – Yu Hsun- Chun Chung,Taiwan, 4:28 minuta
  13. Not making easy is movies, Johannes Bachmann, Švicarska, 10:12 m
  14. Frozen throne, Ivan Ledesma Španjolska, 3:39 minuta